Масаж для успішних жінок!

7 хвилин і ви у формі!

2015-12-21_2106

Друзі, мабуть нікому я не відкрию секрету, що здоров’я – це найголовніше.
Для того, щоб отримувати задоволення від життя, бути успішними, досягати все нових та нових вершин, втілювати у життя свої найзаповітніші мрії, звісно, потрібно, щоб організм був у доглянутому стані та сповнений енергії.

А як люди відносяться до покращення свого здоров’я?

Перший типаж, їхній девіз «добре зараз, а потім буде потім…» або «хто не палить та не п’є, той здоровеньким помре». Ці люди живуть сьогодні, і отримують задоволення сьогодні, а все решта, то потім. Звісно природа наділила нас ресурсом, якого вистачає на певний час.

Другий типаж, це люди яким не вистачає часу, вони і розуміють, що займатися фізкультурою це добре, але на жаль немає часу. Або наприклад, не має компанії, щоб піти на плавання чи на йогу, я б пішла, але ж немає з ким. А ще багато справ і робота чекає, а лікування потім, коли вже буде важко триматися на ногах.

Третій типаж, це люди у яких немає грошей. Сьогодні побувавши в «Мегамаркеті», я дійсно оцінила, як у людей немає грошей, натовп змітав усе, на передодні новорічних свят, звичайно, треба запастися, щоб потім з’їсти все в один вечір разом з «мезимом». Та, обов’язково, поставити ціль на новий рік, що з наступного місяця ви починаєте ходити на тренажери, все як і кожного року. До речі, цікава інформація! Українці займають одне з перших місць серед інших країн за витратами на їжу (ось де гроші), тобто наш народ реально багато проїдає, у нас «культ їжі».

 Четвертий типаж, це люди які загораються новим захопленням, а потім так же легко закидають це. Ви думаєте, що у тяжкій атлетиці саме важче підіймати штангу в 100 кг? Саме важке – це зібрати спортивний одяг в сумку та піти на тренінг! Мабуть щось з мотивацією не те чи сили були не правильно розраховані.

А як вам такий приклад? Можна їсти, їсти, їсти, а потім сісти на дієту, а потім знову їсти, а потім на дієту і т.д. Замість того, щоб відразу підібрати здоровий раціон та його дотримуватися.

П’ятий типаж, це ті хто добивається результату та зустрічає проблеми як нові задачі. Саме сьогодні я хотіла з вами поділитися своїми спостереженням, та поділитися одним із секретів успішної людини.

2015-12-21_2111
7 Minute Workout – це додаток, який можна скачати в Google Store та встановити на Android. Це ваш персональний тренер, та набір із трьох тренувальних програм. Це інструмент сучасної людини, що живе в інформаційну добу, що цінує свій час та вкладення.

А тепер питання:

  • Чи будете ви займатися з персональним тренером?
  • Чи будете ви займатися кожен день по свистку?
  • Чи готові ви інвестувати 7 хв вашого часу в ваше здоров’я?
  • А в додачу ще й безкоштовно…?
  • Якщо ви ще сумніваєтесь, то скажіть, а зуби ви кожен день чистите?

Думаю, для читачів мого блогу, відповідь очевидна. Тому користуйтеся моєю порадою, встановлюйте «7 Minute Workout» та будьте здорові!

А для тих, хто хоче швидкого старту, в мене вже підготовлені вигідні пропозиції для замовлення курсу масажу  детальніше тут.

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *