Масаж для успішних жінок!

Я – Колесник Анастасія, сертифікований масажист-естетист, експерт з корекції фігури

 

kolesnyk-anastasiya-masazhyst-estetyst

Колесник Анастасія

 • Вже більше 5 років я є успішним спеціалістом у сфері краси та здоров’я. Я вирішую естетичні та оздоровчі задачі.

 

 • З радістю, допоможу Вам мати привабливу фігуру, сяюче здоров’ям обличчя та бездоганний вигляд!

 

 • За весь час моєї роботи, я встигла розробити унікальні авторські методики та програми:
  – для створення привабливої фігури;
  – для покращення самопочуття за рахунок перезапуску лімфообігу;
  – для швидкого відновлення після стресу.

 

Хочете бути здоровими та успішними? Щоб рідні завжди пишалися вами, кар’єра йшла вгору, а чоловіки не могли відірвати погляд?  Звертайтеся, я знаю як це зробити!

 

Як все починалось…

Я любила масажі з самого дитинства. При чому, це був той рідкісний випадок, коли людині більше подобається робити масаж, а ніж отримувати. Тому батьки не дивувались черговий раз чуючи фразу “Мама, можна я тебе пожмякаю?”

Чи думала я, що це стане справою мого життя? Ні, навіть не підозрювала. Хоча думка закінчити професійні курси масажу прийшла до мене ще в школі.

 

Про першу освіту

Фото з моїм наставником Мариною Водяну

За освітою я перукар. Освоїла техніки стрижки, вивчила десяток зачісок та почала “нести красу у світ”. Робила я це у центрі здоров’я та краси “Глазур”. Та у життя були на мене інші плани…

Одного разу колега поскаржилась на біль у шиї. Я якраз була поруч і Марина попросила розтерти болючу зону. В результаті вона була в захваті від моїх рук, сказала, що ці здібності неодмінно потрібно розвивати. А коли тобі це говорить масажист-естетист міжнародного класу, важко не прислухатись.

З того дня Марина Водяну стала моєю “масажною мамою”.

 

Про сумніви

Йшли дні, місяці… За будь-якої нагоди я переймала знання від Марини. В якийсь момент відчула брак теоретичних знань. На щастя, знайшлися друзі медики, котрі в мить закидали мене підручники з фізіології та анатомії. Поступово я почала підробляти на півставки масажистом.

Бували випадки, коли о 12:00 я фарбувала клієнтці волосся, а вже через 2 години вона лежала у мене на масажному столі.

І хоча від роботи з тілом я отримувала набагато більше задоволення, проте не вистачало сміливості змінити свою професію. Та і багато родичів спочатку досить скептично ставились до цього ремесла.

Що ж стало каталізатором мого рішення?

Коли я 18-ий раз почула питання: “Настя, а чому ти досі не зосередилась на масажах?”, я зрозуміла, що не можна ігнорувати свій талант. Його потрібно зробити справою мого життя.

 

Про українсько-французький навчальний центр

Коли мені було 19 років, я почала працювати менеджером та навчальним куратором у Академії масажу “Ineldea”. Говорять, що стати Майстром можна лише тоді, коли ти сам вчиш інших. Я освоїла техніки антицелюлітного, лімфодренажного, йога-масажу, цигун-масажу, а також техніки деяких спа-процедур.

Найтепліші спогади, спільна співпраця, та навчання у кращих із кращих спеціалістів у СПА індустрії.

Українсько-французьський навчальний центр “Інелдія” подарував мені не лише професійну впевненість, але і знайомства зі справжніми професіоналами: Олексієм Шкіпером (засновником «Школи релаксології», майстром йога-масажу), Ігорем Кісуріним (визнананим у світі гуру цигун-масажу), Сергієм Носуленко (СПА експертом міжнародного рівня, суддею чемпіонатів України з масажів), Констянтином Шевчуком. Кожен із них поділився знаннями, котрі тепер я щоденно використовую у своїй роботі.

Організація навчального процесу

Про те, як зник страх

Повинна зізнатись, довгий час я була досить емоційно закритою. Завжди легше було пережити гострі відчуття всередині, а світу показати лиш ввічливу посмішку. Я любила людей, але постійно була закритою до них.

І я ніколи, чесне слово, ніколи не могла би подумати, що масаж допоможе мені подолати ці комплекси.

Йога-масаж – це система оздоровлення, метою якої є відновлення енергетичного балансу організму. Почавши вивчати цю техніку, мені довелось прийняти 2 речі: перша – у кожного з нас є енергія (аура, інформаційне поле – називайте як хочете), і друга – моя енергія не була у повному порядку.

Не буду описувати все моє знайомство з практиками йога-масажу, скажу лише, що одного разу під час сеансу, лежачи на татамі, я відчула вибух емоцій. За ці 10 хв, котрі змінили моє відношення до світу, я і плакала і сміялась… Важко передати словами увесь спектр відчуттів. Але з аудиторії я вийшла іншою людиною. Людиною, у котрої зник страх.

Демонстрація техніки йога-масажу з Олексієм Шкіпером

 

Про те, хто я зараз

Зараз я живу в Броварах. Одружена. Працюю сама на себе.

Постійно удосконалюю свої знання. Крайній освітній захід, що я відвідала – курси, організовані “Червоним хрестом”. Там я набула знань про першу медичну допомогу, а також заглибилась в таємниці фізіології людини. Також взимку відвідала виставку індустрії краси “Естет”, де під одним дахом збираються косметологи, масажисти, візажисти. Ціль таких заходів – обмін професійним досвідом.

Через місяць планую відвідати масажний хаб. Теоретично-практичний курс, котрий організовує “Ineldia”. Покращу свої знання у темах дієтології, остео-ліфтингу обличчя та європейських підходах до SPA сервісу.

Долина крокусів у сонячних Карпатах

Про те, ким я стану

Мрію про відкриття центру оздоровлення з елементами ретриту для людей, які хочуть зберегти здоров’я та красу свого тіла і душі. Місця, де кожен зможе привести себе у фізичну і в духовну норму. Наразі мені 23 і така ціль здається далекою та недосяжною, проте вона надихає мене. Прокидатись зранку, вивчати будову суглобів, працювати по 10 годин на добу.

 

Про подорожі

Влітку 2017 ми з чоловіком поїхали у відпустку. Був запланований повний релакс і відключення від буденності.

Вже на третій день ми випробували на собі душ шарко. На четвертий – сольову кімнату, а до кінця відпочинку – усі фізіопроцедури, котрі тільки змогли знайти на курорті ☺

Досвід зайвим не буває.

Навіть зараз, плануючи подорожі, одразу задумуюсь, які професійні знання можна отримати в Марокко чи Таїланді.

Екскурсія Демре-Міра-Кекова (Кемер, Турція)

 

Про масажні фішки

Це можна називати як завгодно: фішки, переваги, унікальності… Речі, котрі відрізняють мене від інших масажистів.

 • Я не працюю по таймеру. Навіть не дивлюсь на годинник під час процедури. Якщо м’яз спазмовано, я приділю цій зоні більше часу. Адже я працюю на результат. Ось і виходить, що масаж може тривати і 1,5 години і 2.
 • Я піклуюсь про чистоту. І мова не йде лише про чисті поверхні та випране простирадло. Дезінфектор для рук та кварцева лампа для стерилізації повітря – неодмінні атрибути в моїй роботі.
 • Я не беру більше 5-ти клієнтів на день. Навіть якщо з’являється додаткова можливість для заробітку. Задля того, щоб якість послуг не страждала.
Масаж Анастасії Колесник

Сеанс масажу

Про професійні табу

 • Я ніколи не працюю з чоловіками. Причина досить прозаїчна – задля душевного спокою моєї другої половинки.
 • Також я досить рідко працюю з жінками за 50. Справа у тому, що в такому віці є ризик наявності хвороб чи загострень, про які сама жінка може навіть не здогадуватись. Так як один з моїх головних принципів “Не нашкодь”, то інколи доводиться відмовляти.

 

Про результати

Я не люблю ефемерні фрази типу “Масаж зробить тебе стрункою”. При знайомстві з клієнткою ми вимірюємо цю стрункість в сантиметрах, а також знімаємо на фото. І по завершенню курсу порівнюємо результати.

У 100% випадків спостерігається зменшення об’ємів та покращення зовнішнього вигляду шкіри.

 

Про довіру

Навіщо створений цей сайт?

Чому перед початком курсу я виділяю час на знайомство з клієнтом?

Чому замість того, щоб написати “Я – Настя і я гуру масажу”, я детально описую свій шлях у цій справі?

Тому що ключовим моментом продуктивної співпраці є довіра. Довіра між Майстром та його Клієнтом. Ви повинні розуміти, що ви довіряєте людині не лише зовнішню оболонку свого тіла, але і своє здоров’я в цілому. Саме тому я хочу донести думку, що масаж – це не просто робота.

Це справа мого життя, це пристрасть, котра рухає мене вперед.

Анастасія Колесник

 

P.S. Окрім цікавої (я сподіваюсь) історії, у мене є ще й офіційне підтвердження професійних умінь – сертифікати та нагороди.

 

Дипломи, сертифікати та нагороди