Масаж для успішних жінок!

Антицелюлітний масаж як спосіб швидко позбутися целюліту

Більше за все на світі я люблю робити жінок красивими.

Саме тому більше 5-ти років назад я почала вивчати мистецтво масажу. Спочатку це було просто хобі, котре обожнювали мої близькі та рідні (думаю, ви здогадуєтесь чому). А згодом масаж став справою мого життя.

Мій професійний досвід включає роботу в навчальному центрі, де я брала участь у процесі навчання масажистів. Там я побачила в роботі дуже багато спеціалістів, як з медичною освітою так і з спеціальною. Мій головний висновок – довіряйте не диплому, а знанням майстра!

Антицелюлітний масаж - процес роботи

Фото. Процес роботи

 

Масаж ー це не косметична процедура. Це цілий ритуал догляду за тілом. Під час масажу покращується кровообіг, усуваються м’язеві зажими, а регенеративні процеси починають перебігати швидше.

Але справжнім подарунком для жінок є антицелюлітний масаж!

Дівчата, у мене для вас чудова новина: худнути, не помираючи від перевтоми в спортзалі, можна!

Що ж таке целюліт?

Целюліт ー це структурні зміни у підшкірно-жировому шарі, котрі зумовлюють порушення мікроциркуляції крові та відтоку лімфи. Простіше кажучи, це застійні явища в жировій тканині, котрі приводять до її дистрофії.

Існує міф, що целюліт може бути лише у товстих людей. Це не так. Насправді, «проблемні зони» часто зустрічаються навіть у струнких спортивних дівчат.

Більш того, згідно дослідженням доктора наук Міхєєвої С.В., целюліт зустрічається у 92% жінок європеоїдної раси. Тому, любі жінки, якщо на пляжі вас оточуючь німфи з ідеальними формами, знайте: просто їх целюліт перебуває на стадії малопомітного набряку. І за відсутності фізичних навантажень проблема може перейти в одну з 3-х серйозних стадій, для простоти розуміння назвемо їх так:

 • набряк, що стає добре помітним при напруженні м’язів;
 • мікровузли;
 • великі вузли.

  Foto Stadiya velykykh vuzliv

  Фото. Приклад стадії великих вузлів

Як же виникає целюліт?

Що? Що ж є причиною виникнення цієї злощасної апельсинової шкірки на наших ідеальних ногах?

Усі причини можна розділити на 4 групи:

 • порушення метаболізму;
 • збій гормональної системи;
 • стреси;
 • ігнорування ЗОЖ, а саме ー незбалансоване харчування чи строга дієта, шкідливі звички та малорухливий спосіб життя.

Целюліту неможливо позбутись повністю. Проте можливо мінімізувати його візуальний ефект, а також, наприклад, перейти зі стадії мікровузлів на стадію ледь помітного набряку.

Riznytsya mizh normal'nym stanom shkiry ta shkiroyu z tselyulitom

Малюнок. Різниця між нормальним станом шкіри та шкірою з целюлітом.

 

Існує 3 основні способи боротьби з целюлітом: збалансоване харчування за графіком, масажі (включаючи СПА) та фотошоп.

Як мінімум з одним зі способів я можу вам допомогти. Тому, любі жінки, якщо ви шукаєте антицелюлітний масаж в Броварах ー я до ваших послуг.

Як правильно робити антицелюлітний масаж?

Так як ціль такого масажу ー стимуляція клітинного обміну та нормалізація роботи кровоносних судин ー якісно виконати процедуру може лише професіонал.

Професіоналом я називаю Майстра, котрий враховує всі фізіологічні процеси організму  та індивідуальні особливості клієнта. Якщо масажист починає виконувати процедуру без анамнезу, не виявивши цілі або не дізнавшись про наявність алергій ー тікайте від нього подалі.

Ще одна ознака антицелюлітного масажу низької якості ー синці на тілі. Це не є нормою. Допускаються лише поодинокі невелекі синці при чутливій шкірі та в проблемних зонах. При правильному підході, масажист ретельно розігріває шкіру та індивідуально підбирає силу натиску, все це зводить ймовірність появи синців до мінімуму. Одна з моїх постійних клієнток охарактеризувала відчуття від процедури як «приємно-болючі». Гадаю, це найбільш чітко описує відчуття від якісного масажу.

 

Курс антицелюлітного масажу складається з 3-х етапів:

Хоча для кожної жінки прописується індивідуальний курс, але для прикладу розглянемо курс з 15-ти сеансів.


Protses antytselyulitnoho masazhu

 

 

 

 


 

 1. Підготовка тіла. Під час перших 3-х масажів акцентуємо увагу на налагодженні транспорту речовин. Так би мовити, готуємо канали для виведення токсинів. Акцент робимо на лімфодренажну техніку: рухи Майстра повільні, чимось нагадують вичавлення пасти із тюбику.

В результаті шкіра стає підтягнутою, набуває більш здорового кольору.

Лімфодренажна техніка під час антицелюлітного масажу

 1. Антицелюлітні техніки. Під час 4-8 сеансів додаються більш інтенсивні антицелюлітні техніки у їх звичному розумінні: усі ці розтягування, зжимання та розминання, від яких вашій шкірі буде дійсно гаряче. Після сеансів можлива легка крепатура.
  Антицелюлітна техніка масажу живота
 2. Застосування технік фітнес-масажу. До цього етапу переходимо лише після 8-го сеансу. Ви стаєте активним учасником процедури, так як чините фізичний опір рухам Майстра. Я називаю такий вид фізичних навантажень «кардіо для лінивих». В результаті не лише шкіра, але і м’язи набувають здорового тонусу.

За відгуками клієнтів саме цей етап є максимально емоційно забарвленим.

Як часто потрібно робити антицелюлітний масаж?

На жаль, досить часто, в цілях заробітку жінкам рекомендують проходити курс масажу чи не щомісяця. Така частота процедур шкідлива, оскільки погіршується здатність організму нормально функціонувати без зовнішньої стимуляції.

Курс (10-15 сеансів) антицелюлітного масажу варто проходити 1 раз на півроку.

Масаж проти целюліту: робити глобально чи зонально?

Подруги та знайомі часто звертаються до мене з питаннями на кшталт: «Настя, як правильно робити антицелюлітний масаж живота?» або «Як самостійно зробити антицелюлітний масаж бедер?»

Дівчата, запам’ятайте: ефективним може бути лише антицелюлітний масаж усього тіла. Звичайно, окрім інтимних зон та зони голови.

Давайте разом розберемось чому. Наприклад, ми приділили максимум уваги зоні живота і «розігнали» там усі застійні процеси міжклітинної рідини. Тепер кров та лімфа повинні пройти цикл по всьому організму. Але потрапляючи, скажімо на зону сідниць, рідини знову «зіштовхуються» із зажимами і заповільнюють свій хід.

Загальний антицелюлітний масаж

Саме тому, навіть намагаючить прибрати «вушка», що випирають з-за поясу, ви повинні в рівній мірі приділяти увагу всім частинам тіла. Це не тільки принесе кращі результати, але й значно краще відобразиться на вашому здоров’ї.

Ніякого зонального масажу. Взагалі не можна. Зовсім. Ніяк. Взагалі зовсім ніяк не можна.

Ніщо не надихає краще, ніж візуалізація результату.

Зміни сідничної зони внаслідок проведення циклу антицелюлітних процедур:

Zminy sidnychnoyi zony vnaslidok provedennya tsyklu antytselyulitnykh protsedur

 

 

Зменшення об’ємів ー це лише один з десятка позитивних наслідків проходження курсу антицелюлітного масажу. Бонусом ви отримуєте:

 • підтягнуту шовковисту шкіру;
 • задоволені судини, що раптово помолодшали на 5 років;
 • зменшення об’ємів талії;
 • поліпшення настрою;
 • а також нормалізацію роботи ендокринної системи.

І головне, любі жінки, давайте будемо пам’ятати: краса ー це не шаблонні 90-60-90, накладні вії та висока шпилька. Краса ー це здорове тіло та вогонь в очах.

З радістю допоможу його запалити.

Ваша Анастасія Колесник

 

п.с. Любі жінки, якщо у вас виникнуть питання, то ймовірно ви зможете знайти відповіді в таких розділах мого сайту:
– Яка ціна, тривалість та що входить в сеансу масажу – перейти в розділ Послуги;
– Як до мене добратися, подивитися на карті – дивитись Контакти;
– Переглянути найчастіші питання та відповіді на них – Питання та відповіді.

2 Comments

 1. Ирина Ирина
  11.02.2018    

  Настя отличный массажист и прекрасный человек, с которым очень приятно работать, во время сеанса ты не только делаешь наше тело красивым а ещё и даёшь отдохнуть морально! Делала два курса с переодичностью в пару лет и ни разу не пожалела, что обратилась именно к Насте! Результат не заставляет себя ждать! Тело выглядит превосходно после курса! Но нужно ещё не забывать о правильном питании и правильно ритме жизни! Ну и рекомендации Насти обязательны к выполнению! Тогда достигается максимальный результат! За чем мы и обращаемся к специалисту Анастасии! Так же курс проходили мама и сестра, они так же в восторге!

 2. Ирина Ирина
  14.06.2018    

  Хочу выразить благодарность отличному специалисту, Анастасии. Настя меня покорила с первой минуты нашего общения. Впервые сталкиваюсь с массажистом, который так ответственно подходит к своей работе (а именно было задано очень много вопросов о противопоказаниях, принимаемых препаратах…) Еще хочу отметить одну немаловажную вещь. Антицеллюлитный массаж- процесс не особо приятный. Но такого релакса от процедуры лично я не получала еще никогда. Только ложишься на массажный стол, и сразу отключаешься….. ( от проблем, списка дел на день..). А после процедуры чувствуешь себя отдохнувшей, готовой “горы свернуть”.
  Большое спасибо Насте за ее работу, приятное общение, профессионализм.
  Результатом работы очень довольна. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.