Масаж для успішних жінок!

Як найкраще підготуватися до сеансу масажу

 1. Перед процедурою, прийміть гігієнічний душ з миючими засобами і мочалкою.
  1352322774_methven-homespa-girl-in-shower
 2. Приходьте на масаж після прийому їжі через 1.5-2 години. В іншому випадку ви можете відчути дискомфорт під час роботи масажиста.
 3. Прийти на масаж потрібно за 5-10 хвилин до процедури. Приймати масаж бажано в спокійному стані. Коли ваші думки спокійні і «течуть» слідом за рухами Майстра, масаж своїми цілющими властивостями діє більш ефективно.
 4. Не застосовуйте парфумерію – парфуми, туалетну воду, одеколон перед сеансом. Аромати на людину мають сильний вплив, саме на цьому заснована наука ароматерапія. Не всі запахи, які нам подобаються в повсякденному житті, будуть корисні, коли ви отримуєте масаж. Сторонні запахи будуть відволікати від процедури і Майстра і Клієнта. Найкращий запах від людини – це запах чистого тіла.
 5. На масажному столі постарайтеся влаштуватися максимально зручно. Незручна поза змусить вас постійно відволікатися від рухів Майстра і мимоволі напружувати м’язи, компенсуючі незручність. Ефект від масажу в цьому випадку знижується. А ваша мета, з якою ви прийшли на масаж, залишається не досягнутою, гроші – не відпрацьовані. Щоб цього уникнути, не соромтеся повідомити Майстру про свій дискомфорт. І він запропонує варіанти вирішення проблеми.
  1307710682_Aromat_zhenshiny
 6. Відповідайте на питання щиро. Коли ви приходите на масаж, Майстер заповнює картку Клієнта, задаючи вам питання про наявність захворювань, при яких масаж повністю, тимчасово або частково протипоказаний. Ваші відповіді будуть впливати на те, які методи і прийоми Майстер буде застосовувати при масажі. Якщо вам масаж протипоказаний, то Майстер не буде його виконувати, щоб не завдати шкоди вашому здоров’ю. І порекомендує альтернативні способи вирішення того питання, з яким ви звернулися до масажиста.
 7. Якщо у вас є алергія на косметичні засоби, то повідомте про це Майстра.Lavande, produits cosmétiques naturels
 8. Діліться з Майстром своїми відчуттями. Не соромтеся повідомляти Майстру про відчуття, які у вас виникають у процесі проведення процедури або всього курсу. Кожен організм індивідуальний, і також індивідуальні реакції організму на ті чи інші техніки масажу. Щоб вибрати найбільш підходящу саме вам техніку масажу, діліться з Майстром своїми відчуттями, як позитивними, так і негативними. Якщо ваше спілкування з Майстром буде рівним і доброзичливим, то масаж принесе максимальний ефект, а спогади про процедурах будуть теплими.
 9. Знімайте прикраси, які можуть заважати проведенню якісного масажу. Ваше тіло, як і ваш розум, і почуття повинні бути присутнім тут і зараз.
  huge_e0f856cf-d985-40a8-b277-a5625975007b
 10. Повідомте про свої очікування від сеансу масажу Майстру. Задайте будь-які питання, які знаходите важливими або повідомте про свої очікування від сеансу. Так само важливо повідомити про будь-які чутливі місця на вашому тілі.
 11. Фокусуйтеся на відчуттях і не затримуйте дихання. Ваше тіло, як і ваш розум, і почуття повинні бути присутнім тут і зараз. В процесі сеансу масажу постарайтеся повністю розслабитися і забути про всі справи, які турбують вас. Сконцентруйтеся на своєму внутрішньому стані і допоможіть своєму тілу отримати максимум задоволення. Тоді й ефект буде набагато кращим!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.