Масаж для успішних жінок!

Правила поведінки після масажу

Чого не варто робити після масажу

Правила після масажу

У вас таке було, що лежиш собі на масажику, щаслива, розслаблена, все так добре… Мрієш про наступний…. А наступного не буде! Тому що, замість того, аби знову отримати свою порцію здоров’я і задоволення, ви раптово захворіли. Потягнули спину, застудилися, чи й просто – все тіло болить!

Спішу вас заспокоїти: це не грип чи простуда. Це всього лише порушення святих післямасажних правил.

Про що саме йдеться – читайте далі!

Я вже розповідала про те, як потрібно готуватися до масажу. Тепер я хочу ознайомити вас з головними правилами поведінки після масажу. Адже, якщо під час процедури процес контролює масажист, то після – все залежить лише від вас.

Тепло

Це – перший і найважливіший пункт.

Під час масажу розігріваються всі групи м’язів. Після того, як ви покидаєте масажний кабінет вкрай важливо тепло одягатися і триматися якомога далі протягів та кондиціонерів. Басейн та інтенсивні водні процедури краще також відкласти на інший день. Пам’ятайте, після масажу ваше тіло досить беззахисне перед застудою.

Харчування

Після масажу, як і після фізичних навантажень, дуже хочеться їсти. Це не дивно – адже під час, а також після процедури організм рішуче налаштований на виведення зайвого. І тому я рекомендую зібрати силу волі в кулак, і відкласти ваш улюблений Milky Way батончик подалі. Хоча би на 2 години. Ваш організм буде вдячний за  можливість повного очищення.

Раджу скласти свій маршрут після сеансу таким чином, щоб триматися подалі від улюблених кондитерських та піцерій!

М’язова пам’ять

Після масажу ваші мязи стають податливими та розслабленими, вони у прямому сенсі цього слова починають “слухати вас”. Отож, пропоную підступно скористатись цим, і нарешті здобути собі “Осанку року”. Розведіть плечі назад, розкрийте грудну клітину, підніміть підборіддя вгору – після масажу розігріті м’язи чудово це “запам’ятають”.  Це довготривалий ефект, котрий повністю залежить саме від вас.

Не обов’язково дефілювати вулицями міста модельною ходою з книгою на голові – досить просто уявити, що по той бік вулиці прогулюється ваш колишній 🙂

Шкідливі ротації

Ротація – зміна природного положення тіла. Подбайте, щоб після процедур ваше тіло перебувало у комфортному та зручному положенні. Намагайтеся не носити рюкзак на одному плечі, не стояти спираючись на одну ногу, не заклякати надовго в одній позі (наприклад, сутулячись за комп’ютером). Під час таких дій можуть спазмуватися певні групи м’язів. Намагайтесь бути “в балансі” – як фізичному, так і в моральному. І все буде чудово!

Кровообіг та лімфообіг

Наше тіло на 70% складається з рідини. Після масажу забезпечте своєму тілу вільну циркуляцію крові та лімфи – не сидіть довго, закинувши ногу на ногу, позбудьтесь тісної білизни та одягу (жодних рожевих смужок на тілі!). Я знаю, як ми, дівчата, любимо носити сумочку на згині ліктя – про це теж краще забути!

Про те, що ж таке лімфообіг та лімфодренажний масаж, ви можете почитати тут.

Напруга

Не перенапружуватися після масажу – ще одне важливе правило. Особливо перші дві години після сеансу, так як ваше тіло в цей час надто розслаблене. Аби зберегти ефект процедури – пам’ятайте: важливо не піднімати важкого і не перенапружувати спину.

Отож, дівчата, пам’ятайте, масаж – це партнерська процедура. І її успіх лише на 50% залежить від масажиста. Інші 50% залишаються у ваших тендітних та сильних руках.

Я щиро раджу вам приділити 5 хв та ознайомитись з правилами проходження масажного курсу.

З вірою у ваш успіх,
Анастасія Колесник

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.