Масаж для успішних жінок!

Як привчити себе тримати рівно спину?

555

«Хочу красиву спинку з витонченим вигином!»

Що є одним з головних секретів краси? Ні, це не тональний крем за 2000 грн чи щомісячне відвідування спа-салонів. Головна ознака красуні – рівна вишукана осанка.

7 кроків до правильної постави

  1. Ведіть активний спосіб життя
    Наприклад, помірна їзда на велосипеді допоможе підкачати та тримати в тонусі м’язи спини.
    Якщо ж велопокатушки вам не до вподоби, озирніться навколо: йога, спортивна ходьба, плавання, стретчинг… Навіть звичайна 15-хвилинна ранкова зарядка вже є кроком до рівної постави.

    Велотур бірюзовими озерами Житомирщини, 2014

  2. Контролюйте поставу при ходьбі
    Тримайте голову прямо і високо, але не задираючи підборіддя. Уявляйте, що хребет натянутий неначе струна, що проходить через маківку. При цьому рухи рук повинні бути відповідні розміру і ритму кроку.
  3. Сидіть правильно
    Спину завжди потрібно тримати прямо, коліна розслабленими, а сідниці стислими. Спробуйте уявити, що вгору від маківки йде нитка, яка тягне вас вгору. Поперек при сидінні повинен впритул торкатися спинки стільця, поперековий вигин при цьому зберігається. Так можливо позбавити хребет від надмірного напруження і зберегти правильну поставу. Не завалюйтесь в сторону під час сидіння!

    Як правильно працювати за комп’ютером

  4. Більше рухайтесь, якщо у вас сидяча робота
    Знаходьте можливість вийти з офісу протягом дня. Чудово, якщо поруч є парк, але в крайньому випадку можна і дворами побродити.
    Якщо ж в офісі є затишний конференц-зал (бажано не зі скляними стінами), то пропоную вам комплекс Сурья-Намаскар.

    Комплекс вправ з йоги «вітання Сонцю»

  5. Знайдіть та виключте зі свого “раціону” звички, що погано впливають на поставу!
    Тримати телефон плечем, закидати нога на ногу та сидіти згорбившись у незручній позі… Замініть всі ці звички на корисні.  Наприклад, це може бути йога – ідеальний варіант розтягнути спину.

    DSC00819

    Йога-тур в Карпатах, Драгобрат 2015

  6. Напрацьовуйте корисні звички
    Заведіть собі браслетик, мінімум на 21 день. Якщо помітите, що забули про поставу або включили в “раціон” погану звичку, одягніть браслет на іншу руку. Ваша задача носити браслет не знімаючи протягом 21 дня, так як саме така кількість днів необхідна для формування звички.
    Це допоможе Вам у досягненні цілей! І не лише тих, що стосуються постави. 
  7. Профілактика
    Пам’ятайте, будь-яку проблему краще запобігти, ніж потім вирішувати. Особливо якщо це стосується вашого здоров’я. Тому рекомендую проходити профілактичний курс масажу двічі на рік. Навіть якщо ви оберете іншого масажиста – все-одно користь для вашого здоров’я буде! Під час масажу перенапружені м’язи розслабляються, що дозволяє усім частинам опорно-рухової системи повернутись у нормальний, здоровий стан. Після цього утримувати рівну осанку буде набагато простіше! Яким чином я стала масажистом, і чому я дійсно люблю свою роботу, ви можете прочитати в моїй історії.

    З вірою у ваш успіх,
    Анастасія Колесник.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.