Масаж для успішних жінок!

Для чого потрібен лімфодренажний масаж?

Привіт, красуні!

Чи задоволені ви відображенням? Можливо, ви давно мрієте прибрати 3 см з талії та апельсинову шкірку з сідниць? Може й бути таке, що фігура повністю вас влаштовуєте, але є бажання очистити організм від шлаків та зайвої рідини.

Універсальним рішенням цих питань є лімфодренажний масаж. Так, так, розумію… Поки що це слово звучить досить незрозуміло і по медичному сухо. Проте запевняю ー по завершенню статті ви будете розуміти, що це за масаж і кому він потрібен.

Що дає лімфодренажний масаж?

Лімфодренажний масаж часто називають генеральним прибиранням організму. Він дає можливість значно пришвидшити потік лімфи і разом з нею вивести з міжклітинного простору надлишкову рідину.

Не плутати з антицелюлітним масажем! Саме він є важкою артилерією у боротьбі з целюлітом. Рекомендую прочитати обидві статті, щоб точно розуміти, що потрібно вашому тілу.

Такого ефекту неможливо досягнути за допомогою класичного масажу. Так як класика масажного жанру спрямована на розминання м’язів та усунення зажимів. А головною ціллю лімфодренажу є саме виведення рідини.

Лімфодренажний масаж завжди проводиться від кінчиків пальців рук до кінчиків пальців ніг

Лімфодренажний масаж завжди проводиться від кінчиків пальців рук до кінчиків пальців ніг

Можна привести аналогію з серцево-судинною системою. Серце ー це мотор, котрий змушує нашу кров текти венами та артеріями. Чим частіше стикається цей м’яз, тим швидше відбувається циркуляція крові, і як наслідок ー збагачення органів та тканин киснем та поживними речовинами, а також ー виведення вуглекислого газу і відходів життєдіяльності з організму.

Лімфатичний потік такого моторчику немає. Рух лімфи ー повільний. Він здійснюється якби «сам по собі» з невеликою участю м’язів та лімфатичних центрів.

Саме тому так важливо дбати про свій організм і час від часу допомагати йому впоратись із продуктами метаболізму, що накопичуються всередині. А як наслідок ви отримаєте:

 • легкість у тілі;
 • зменшення набряків;
 • ви позбудетесь хронічної втоми та забудете про головний біль;
 • ви схуднете та зменшите прояви целюліту;
 • шкіра набуде здорового кольору та тонусу;
 • і навіть ー зміцните імунітет.
Розташування лімфатичних потоків у тілі жінки

Розташування лімфатичних потоків у жіночому тілі

Правильний лімфодренажний масаж

Масаж ー це інструмент, за допомогою якого можна оздоровити своє тіло. Точніше не так. Тіло саме себе оздоровлює, а масажист тільки допомагає йому.

Уявіть ситуацію, у якій ви ходите у тренажерний зал, але постійно качаєте лише руки. Як на це відреагує ваше тіло? «Хазяїн, а ти там не збожеволів, випадково?» ー запитає організм. Така ж ситуація з масажними техніками. Правильно виконувати лімфодренажний масаж за напрямом руху лімфи і працюючи з усім тілом.

Мене трохи дивує досвід колег з-за кордону. Моя клієнтка з Флориди розповідає, що в Штатах масажистам заборонено торкатись попи клієнта ー не дай Бог, розцінять як сексуальне домагання.

Особисто я не є фанатичним послідовником якоїсь однієї масажної школи. Я навчалася у вчителів з різних країн. З кожного навчання я беру деякі «фішки», з яких і створюю цілісну систему взаємодії з тілом.

Масаж комірцевої зони та шиї

Масаж комірцевої зони та шиї

Що стосується техніки лімфодренажного масажу ー Майстер здійснює плавні рухи, котрі нагадують вичавлення зубної пасти з тюбика. У цій справі спішити не можна, адже лімфа рухається утричі повільніше, ніж кров.

В результаті м’язи, котрі знаходяться навколо лімфатичних судин, розслабляються. А лімфа у свою чергу потрапляє до лімфовузлів, де проходить очищення від шкідливих речовин у 8 разів швидше, ніж, наприклад, під час сну.

Лімфодренажний масаж не повинен бути сильним, а тим більше ー болючим. До того ж лімфатичні капіляри та судини набагато тонше венозних. Відповідно, і травмувати їх буде легше. А лімфатична система не пробачає помилок. Найбільш важливими факторами дренажного ефекту є не сила, а швидкість і напрямок рухів. Якщо під час цієї техніки клієнт починає дрімати, значить Майстер на правильному шляху, адже це свідчить про те, що і нервова система і м’язи повністю розслаблені.

А ще відкрию вам маленьку професійну таємницю. Якщо Клієнт після сеансу хоче відвідати вбиральню ー значить масаж пройшов на найвищому рівні. Це також свідчить про максимальний релакс організму.

Лімфодренажний масаж: показання

Лімфодренажний масаж може допомогти:

 • зняти нервову та емоційну напругу;
 • покращити роботу імунної системи;
 • покращити відтік лімфи та обмін речовин;
 • вивести зайву рідину з організму;
 • зменшити візуальні прояви целюліту;
 • зменшити набряки на обличчі та тілі;
 • прибрати синяки під очима;
 • усунути дряблість шкіри;
 • зробити контури вашої фігури більш досконалими.

Якщо серед цього переліку є речі, котрі ви рішуче налаштовані змінити – будь ласка, ознайомтесь з вартістю послуг.

Лімфодренажний масаж - ваша шкіра буде пружна та підтягнута

З лімфодренажним масажем живота та стегон ваша шкіра буде пружна та підтягнута

До речі, на відміну від антицелюлітного, лімфодренажний масаж можна застосовувати при варикозному розширенні вен. Це не вилікує варикоз, але дещо зменшить його візуальні прояви.

Лімфодренажний масаж від набряків

Техніка лімфодренажного масажу з’явилась порівняно нещодавно. Її винайшов французький лікар Паскаль Кош, котрий зробив таке спостереження – якщо час від часу активно розминати зони вздовж ліній потоку лімфи, то післяопераційні набряки зникають значно швидше. З часом лікар почав використовувати техніку ліфодренажу для лікування венозної недостатності. Таким чином лімфодренаж увійшов у світ сучасного масажу.

Лімфодренажний масаж зміцнює і тонізує стінки судин, нормалізує відтік рідини

Лімфодренажний масаж зміцнює і тонізує стінки судин, нормалізує відтік рідини в них усуваючи набряки

Я часто чула від колег, що під лімфодренажним масажем вони розуміють масаж від набряків. І це твердження є справедливим, адже Майстер спрямовує фокус уваги на виведенні рідин, що «застоялись» в тканинах з різних причин.

У 2018 році найрозповсюдженішою причиною є недостатня фізична активність. Любі пані, у кого із вас робочий день пов’язаний з довгим сидячим чи стоячим положенням тіла?

Лімфодренажний масаж від зажимів у тілі

М’язеві зажими внаслідок постійного статичного напруження при офісній роботі

М’язи в такому положенні не лише не виконують ритмічних скорочень, що сприяють циркуляції крові та лімфи, а як правило навпаки довго працюють у статичному режимі. Наслідок малорухливого способу життя ー зажаті  м’язи і на роботі і під час сну.

Ще однією причиною застою лімфи може бути тісна білизна чи одяг, котрі створюють ідеальні умови для порушення лімфотоку.

На щастя, рішення проблеми знайдено. Щоранкова розминка плюс курс лімфодренажного масажу змусять «м’язевий двигун» працювати активніше, а зайву рідину ー терміново покинути ваш організм!

Лімфодренажний масаж для схуднення

У 100% випадків по завершенню курсу лімфодренажного масажу жінки худнуть. Якщо бути геть точною ー втрачають об’єми з талії, сідниць та стегон. У моїй практиці був випадок, коли панянка з пишними формами втратила 10 см з зони попи. А ось жінкам з середньостатистичними формами слід розраховувати на мінус 3-4 см з однієї зони. Вивести більше рідини з організму ніж є – неможливо. Тому, якщо ми вже володарки стрункої фігури 1-2 см ー це достойний результат!

Лімфодренажний масаж для схуднення

Лімфодренажний масаж живота

Лімфодренажний масаж від целюліту

Обов’язково хочу відмітити ефективність використання лімфодренажу у боротьбі з целюлітом. Лімфодренажний масаж як основа для ефективного антицелюлітного масажу дозволяє творити такі дива:

 • об’єм стегон стає меншим;
 • зникають набряки;
 • шкіра на животі та стегнах стає більш еластичною, зникає дряблість та «апельсинова шкірка»;
 • фігура набуває привабливих форм та обрисів.
Результати після лімфодренажного масажу - відновлення після пологів або травм

Лімфодренажний масаж для відновлення після пологів або травм

Лімфодренажний масаж значно посилює дію інших масажних технік, котрі використовують у боротьбі з целюлітом.

Лімфодренажний масаж: протипоказання

Лімфодренаж, як і будь-яка фізіотерапевтична процедура, має протипоказання. Його не можна робити:

 • людям з онкологічними та серцевими захворюваннями;
 • при тромбофлебіті;
 • людям із хворобами щитоподібної залози;
 • за наявності шкірних інфекцій;
 • також процедура не рекомендується людям зі збільшеними лімфовузлами.

З повним список протипоказань до масажу можна ознайомитись у цій статті.

Особисто я в своїй роботі керуюсь давнім принципом медичної етики: «Не нашкодь», саме тому я ретельно перевіряю кожного Клієнта перед тим як починати виконувати масажні процедури. У разі сумніву, вирішення питання про можливість проведення масажу знаходиться виключно в компетенції лікаря.

Якщо вам пощастило, і організм готовий пройти курс масажу ー для покращення ефекту бажано готуватись до кожного сеансу заздалегідь. І я розкажу вам як.

Як часто робити лімфодренажний масаж?

Для отримання стійкого ефекту лімфодренажний масаж проводиться курсами по 10-12 процедур двічі на рік. Рекомендується його поєднувати з іншими процедурами, що сприяють очищенню організму.

Насправді, головна ціль масажу ー це допомога тілу! Масажист лише активізує його роботу, а далі ваш організм справляється самостійно. Йому так би мовити потрібен час на обробку наданої допомоги.

Щодня проводити процедуру не рекомендується, тому що тіло звикне і почне працювати лише “з-під палки”, а ось інтервал в 1-2 дні буде оптимальним.

Чому ви можете бути впевненою у якості моїх послуг?

По-перше, я люблю свою роботу. Наскільки сильно ー можна почитати в моїй історії.

По-друге, антицелюлітний та лімфодренажні масажі ー це ті напрямки, з якими я працюю найбільше. 5 років досвіду та 100% задоволених клієнтів після проходження курсу масажу ー тому підтвердження. Ми обов’язково робимо заміри на початку співпраці та після проходження курсу масажів. Адже я надаю гарантію того, що ви отримаєте результат у вигляді втрачених сантиметрів та чудового самопочуття.

В процесі виконання лімфодренажного масажу

Процес виконання лімфодренажного масажу

Складання індивідуальної програми, виключно натуральні олії, підбір музичного супроводу, затишна атмосфера, наявність картки клієнта з переліком ваших показників та цілей ー і це ще далеко не повний список бонусів, котрий ви отримаєте від нашого знайомства.

Отож, любі жінки, подаруйте собі курс професійного масажу. Я обіцяю – ваше тіло віддячить вам красою!

Інформація про те, як записатись на курс, знаходиться тут.

Анастасія Колесник,

з вірою у Ваш успіх

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.